Niewłaściwa dieta, nieodpowiedni tryb życia, a także mało ruchu i wiele indywidualnych problemów zdrowotnych często prowadzą nas do zaburzeń potencji. Najczęściej jednak ich przyczyna znajduje się w naszym umyśle i wywoływana jest czynnikami zewnętrznymi. Często również wskutek jednorazowych niepowodzeń seksualnych napędza się cała machina wstydu i smutku, która powoduje kolejne problemy w tej kwestii.

 

Leki na potencję – bezpieczeństwo

Zdecydowana większość obecnie stosowanych leków na potencję to niezwykle bezpieczne i przede wszystkim szybkie działanie, które przynosi zamierzone efekty już po pierwszej tabletce, oczywiście są to leki, które stosowane są jedynie doraźnie. W większości przypadków trwały skutek przynieść może oczywiście terapia indywidualna z terapeutą, który pozwoli nam na odzyskanie wiary w swoje możliwości na dłuższy czas. Leki są oczywiście przydatne w przypadku, gdy problem leży znacznie bardziej po stronie fizycznej.

 

Czy leki na potencję są drogie?

Oczywiście kwestią często podnoszoną przez wielu pacjentów jest kwestia ceny. Rzeczywiście stosowanie regularnie markowych leków jak chociażby viagra może być dla nas niezwykle obciążajże finansowo, ale w wielu przypadkach kiedy decydujemy się na leki znacznie tańsze zamienniki takie jak kamagra pozwala na zaoszczędzenie nieco pieniędzy i prowadzenie swojej kuracji w sposób znacznie tańszy i bardziej racjonalny. Tego typu terapie są również całkowicie bezpieczne dla mężczyzn w praktycznie każdym wieku.